Nuadu

Dziki Łowca z Paezurii

Description:
DZIKI ŁOWCA POZ 3
SIŁA 13 INTELIGENCJA 12 18
ZRĘCZNOŚĆ 16 MĄDROŚĆ 11 KP 4
KONDYCJA 6 CHARYZMA 14 PD 7931

Młody człowiek, niezbyt wielkiego wzrostu, oszczędnej i żylastej budowy ciała
Włosy czarne, ale z wieloma pasmami siwizny (nienaturalnej, wręcz białej)
Oczy stalowoszare.
Jego twarz pokryta jest wieloma drobnymi bliznami, ciężko stwierdzić, czy to jakies małe pazury zostawiły te ślady, czy może to jakies poparzenia.
długie włosy i zarost, częściowo pozaplatany w warkoczyki.
wszędzie powplatane różne “śmieci” (drobne zwierzęce kostki, kawałki czerwonej włóczki,
a nawet suszone łodyżki i inne niezidentyfikowane przedmioty.
Prawie na całym ciele mozna znaleźć u niego pojedyńcze tatuaże, wykonane prymitywną techniką. (naciecia wypełnione popiołem)
Ubrany w całości w ubrania szyte z wyprawionych skór zwierzęcych.
skórzany”kilt” wysokie buty obszyte futrem, skórzana bluza, płasz zszyty z fragmentów skór, obszywany futrem.
obwieszony masą różnego rodzaju wisiorków. (rzemieni, kości, paciorki)

Bio:
  • Podczas rejsu na Rocranon widzi owiany złą sławą “Czarny okręt”. Następnego dnia dochodzi do sprzeczki na pokładzie, w wyniku której kapitan statku, Petlamin, zostaje poważnie ranny przez swojego załoganta.
  • Polując w Lesie odległych szeptów, znajduje chitynowe łuski, a idąc ich śladem skarpę pokrytą norami.
  • W celu ochrony mieszkańców Talzanii, bierze udział w zawaleniu wejścia do wnętrza Płaskowyżu Tafli przy Wodnej Bramie. Jest jednym z odkrywców tajemniczej komnaty (świątyni?).
  • Bierze udział w penetrowaniu lochu, odkrytego przez trapera Lucę, który w wymytym przez wodę brzegu dostrzega podziemny korytarz.
  • Wraz z łowcami z Talzanii bierze udział w polowaniu na złe istoty podczas powrotu wyprawy łupieżczej koboldów i goblinów.
  • Wyrusza z Simeonem na Wyspę Senną w poszukiwaniu tajemniczego Kwiatu Awicenny.
  • Natrafiając na ślad jednego ze swoich współplemieńców opuszcza nagle drużynę i wraca do Talzanii. Do drużyny dołącza po wielu miesiącach w mieście Sotham.
  • Zostaje jednym z dowódców obrony portu Sotham podczas pierwszej fazy wojny z morskimi diabłami i nocnej bitwy podczas rajdu potworów na miasto.
  • Bierze udział w penetracji odkrytej przez wstrząs ziemi twierdzy Ramna Ariela, jaszczuroludzkiego maga. Pomaga zabić przywołanego abishaja i zasypać twierdzę tak aby jej mieszkańcy nie byli niebezpieczeństwem dla ludzkich osiedleńców Wyspy wichrowych wzgórz.
  • Wraca wraz z przyjaciółmi do Sotham, gdzie Montcort ma zostać podniesiony do stanu szlacheckiego i stać się członkiem dworu Wanryka Smagłego.

Nuadu

Skrzydła Rocranon ZukB