Siege

Wieśniak ze wsi Borowik

Description:

Młody (lat 23), krzepki mężczyzna o niezbyt bystrym spojrzeniu, odziewa się w proste, lniane kapoty i portki, na których nosi gruby, wełniany płaszcz. Choć mówiąc sprawia wrażenie nieco ociężałego na umyśle to radzi sobie na co dzień znakomicie i z racji swojej ogromnej postury raczej nie jest narażony na kpiące komentarze otoczenia. Łatwo przywiązuje się kiedy jest dobrze traktowany i staje się wiernym kompanem gotowym użyczyć swej siły w obronie towarzyszy. Od kiedy stał się awanturnikiem nieodłącznym jego narzędziem stał się solidny cep.

Mając nieco dość nużącej pracy na roli, przystał na propozycję drużyny awanturników i dołączył do nich jako pomocnik, stronnik, a może i towarzysz. Choć jest wojownikiem, lubi spędzać czas z Simeonem, który ma dla niego najwięcej serdeczności i cierpliwości. Wydaje się być coraz bardziej przywiązany do naukowca.

Bio:
  • Wynajęty we wsi Borowik przystaje do drużyny awanturników i rusza z nimi do Czerwonej Twierdzy, gdzie bierze udział w penetracji obszernych lochów pod zamkiem.
  • Rusza z drużyną do Starych Borowik w poszukiwaniu śladów Awicenny.
  • Bierze udział w wyprawie na Krabią Wyspę gdzie ginie w walce z wielkimi krabami.

Siege

Skrzydła Rocranon mistrz_gry