Alers

drwal, Dolina Lodowego Lasu

Description:

Lat 41. Zarządca grupy drwali pracujących na obrzeżach Pajęczej Kniei na zlecenie przemysłowców z Sotham. Potężnie zbudowany, brodaty, niemal zawsze uśmiechnięty daje się łatwo polubić. Dbałością o swoich pracowników zaskarbia sobie ich wierność i zaufanie. Uważa, że jego rolą jest wypełniać polecenia, a o szerszym obrazie będą myśleć mądrzejsi niż on. Stara się sumiennie wypełniać swoje obowiązki.

Przyciśnięty przez drużynę, nie może zrozumieć dlaczego jego działania miały by być powodem czyichś problemów. Wszak wykonuje tylko robotę zleconą przez znacznie mądrzejszych od siebie ludzi.

Bio:
  • Drużyna spotyka Alersa na wycince lasu w okolicach Doliny Lodowego Lasu. Drwal tłumaczy, ze dopiero niedawno zostali tu przeniesieni bardziej z południa.
  • Alers wskazuje awanturnikom dół z krwią, który drwale zasypali kilka dni wcześniej. Mówi, że takich miejsc jest tutaj więcej.
  • Alers niepokoi się od dwóch swoich drwali, którzy wyszli zabawić się do Rogatego Koźla i nie wrócili na wyrąb lasu. Hames, zarządzający osiedliskiem pogłębia jego niepokój, kiedy mówi, że drwale odeszli w stronę wycinki dzień wcześniej.
  • Wraz z pozostałymi drwalami dołącza do ataku na przygotowujących się do krwawego rytuału dzikich.

Alers

Skrzydła Rocranon mistrz_gry