Skrzydła Rocranon

Przybornik cyberrpgowca

organizacja

Jutro ma odbyć się próbna sesja. Przypominam, spotykamy się w sieci o 21:00. Ma być ona głównie poświęcona temu, aby zobaczyć jak działają wybrane narzędzia i czy będzie dało się grać, oraz może po troszku zawiązaniem akcji. Czego tak naprawdę potrzebujecie? Już mówię!

Po pierwsze i najważniejsze, każdy z graczy musi mieć słuchawki + mikrofon, lub jakikolwiek zestaw urządzeń zewnętrznych, który zapewnia funkcjonalność odbioru i nadawania dźwięku. Mile widziana jest również kamerka internetowa, bo fajnie patrzeć komuś w twarz kiedy się z nim rozmawia, nie jest to jednak urządzenie konieczne, choć wskazane.

Nie musicie instalować żadnych aplikacji, prócz sprawnej przeglądarki internetowej (sprawdzony jest Google Chrome, ale inne pewnie też się nadadzą). Warto jednak również mieć konto google, gdyż pewne pliki gry mogą być poprzez to narzędzie udostępniane.

I to właściwie wszystko! Kości używać będziemy przez internet, nie musicie się nimi teraz przejmować, ale nie mam nic przeciwko temu, jeżeli będziecie mieć kości do własnego użytku, podobnie kartki, ołówki, mogą być przydatne.

Znacie już zasady Sword & Wizardry? Jest ich całe kilka stron, więc jeśli macie chwilkę czasu, rzućcie na nie okiem.

EDIT:

Parasit słusznie podpowiada, żeby zainteresowani zawczasu zarejestrowali się na stronie http://www.roll20.net Konta będą niezbędne do gry!

Comments

Na pewno nie działa pod Operą.
Na FireFoksie i Chromie działa ładnie, nawet jeśli nie jest to windows :)
Proponuję też żebyś wcześniej dał linka, bo trzeba się zarejestrować a mail z potwierdzeniem nie zawsze przychodzi od razu.

Przybornik cyberrpgowca
mistrz_gry

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.